Alketa nuk pyet për ftohtin, ja si zgjedh të shkojë në punë 0

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptarë, ndërsa ka lënë pas një sezon mjaft të lodhshëm, por edhe të suksesshëm në ekran. Pas disa ditësh pushime të mrekullueshme në Miami, ajo është kthyer me shumë energji, ndërsa duket më se gati për të nisur një sezon të ri.

Jo pak herë sportive, Alketa ka treguar se e donë shumë edhe mjedisin. Nëse mendoni se ajo shkon e një super makinë në punë e keni gabim. Ndonëse ftohte ajo preferon të përdorë biçikletën. Ajo ka postuar një foto duke ngarë biçikletën në Instagram.

“Në punë me biçiklete! Sepse jetoj afër punës dhe sepse punën e kam për fat afër parkut të Liqenit ku sapo ka përfunduar korsia e vrapit dhe biçikletave gjë që ma bën dhe me të dashur Tiranën time të bukur!”, shkruan Alketa.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *