Jo vetëm që të ngacmojnë, por të prishin edhe foton! Shihni çfarë i ka ndodhur vajzës së Majlinda Bregut në Francë

Kejda Ajazi, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu është mjafte e ndjekur dhe e komentuar në rrjetet sociale. Kjo jo vetëm për shkak të ndikimit të madh që ka emri i nënës së saj, por edhe sepse Kejda di si të tërheqë vëmendje. Një vajzë shumë e bukur, ajo është gjithmonë aktive duke postuar pa fund foto, por diçka ndryshe ka ndodhur këtë herë.

Teksa Kejda merrte pozën e saj, disa djem me makinë nuk kanë ndenjur pa e ngacmuar. Ata kanë ngritur dy gishtat lart, në shenjë paqeje apo thjesht për ti shkatërruar foton vajzës së ish-deputetes nuk e dimë, por edhe nëse kanë pasur si qëllim këtë të fundit nuk ja kanë dalë. Kejda jo vetëm që e ka postuar foton, por e ka marrë edhe me shumë sportivitet teksa shkruan: pas skenës.

Prej disa kohësh tashmë Kejda është larguar nga Shqipëria për të ndjekur studimet e larta në Francë. Ndonëse nuk e dimë ende se çfarë dege dëshiron të studiojë, duket se ajo gjithsesi do të na mbajë gjithmonë të informuar rreth jetës së saj nëpërmjet postimeve të shumta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *