Ndërron jetë aktori ynë i preferuar i fëmijërisë vetëm 4 ditë pas ditëlindjes 0 623

Për të gjithë ata që kanë parë kukullat Teletubbies kur ishin të vegjël, ka një lajm të keq: aktori që luante Tinky Winky, Simon Shelton Barnes ka ndërruar jetë në moshë 52-vjeçare, vetëm 4 ditë pasi festoi ditëlindjen.Lajmin e hidhur e ka dhënë, miku i tij i ngushtë, Dipsy, Teletubbies ngjyrë jeshil nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale u shkruan: Çfarë jave. U prefsh në paqe Simon Shelton ose Tinky Winky: do t’i kujtoj gjithnjë ato kohë të bukura.

Simon Shelton Barnes ishte një balerin dhe koreograf i njohur, para se të merrte rolin Teletubby në vitin 1998. Ai ishte më i madhi nga grupi Teletubbies, kukulla lejla me një antenë trekëndore.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *