U kthye në shtëpi, ja surpriza që bashkëshortja i bën Canës 0 1055

Ai është një nga emrat më të njohur të futbollit shqiptar. Shumë prej nese ende dhe sot pas tërheqjes së tij vazhdojmë ta quajmë kapiten dhe jo në emrin e tij. Po flasim për Lorik Canën, një nga lojtarët më të dashur të Kombëtares Shqiptare të Futbollit në të gjithë historinë e saj.Për shkak të punës që ai bën, shpesh herë i duhet të qëndrojë larg familjes së tij për një kohë të gjatë dhe kthimi i tij në shtëpi, nuk mund të kalonte pa u festuar nga bashkëshortja e tij.

Për t’i treguar se sa shumë iu kishte munguar, bashkëshortja dhe djali i tij e kanë pritur me një suprizë, ish- kapitenin e kombëtares. Monika kishte përgatitur një ëmbëlsirë, fotografi të së cilës Cana e ka ndarë edhe me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Lorik Cana cilësohet si një nga futbollistët më të suksesshëm shqiptar. Ai është aktivizuar në skuadra të ndryshme në europë, ku ka luajtur një rol të rëndësishëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *