23 fustanet më fantastikë nga Java e Modës në Paris 0

Në zemër të Francës, në Paris dizajnerët më të mëdhenj të brendve më të njohura të veshjeve, kanë prezantuar koleksionet e tyre në Javëne e Modës në Paris. Christian Dior, Chanel, Iris van Herpen, Ralph & Russo, Proenza Schouler etj, nisën dje shfaqjen e koleksioneve të tyre  duke vendosur një standard të lartë për t’u ndjekur. Pasarelat ishin të mbushura me tekstile delikate të tilla si dantella dhe tyl, duke shtuar edhe veshje të zbukuruara me lule apo edhe pupla.

Java e Modës në Paris do të vijojë deri më 25 janar, ku pritet që marka të famshme si Giorgio Armani Prive, Maison Margiela, Elie Saab, Zuhair Murad, Guo Pei dhe Valentino të paraqesin krijimet e tyre. të zjarrta, mahnitëse dhe krejtësisht fantastike, po ju paraqesim veshjet më të mira të paraqitura në Javën e Modës në Paris.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *