Kim nuk di të ndalet! Pas lindjes së vogëlushes Chicago po planifikon bebushin e katërt

Kur vjen puna tek bebushat të gjithë i duam dhe i kemi shumë qejf. Ndonjëherë të duken e vetmja gjë që ka mbetur e vërtetë, e bukur dhe e pa cënuar ende nga ky realitet, por me sa duket asnjëri nga ne nuk i donë kaq shumë sa Kim Kardashian. Tashmë nënë e tre fëmijëve, North, Saint dhe vogëlushes Chicago që lindi pak ditë më parë, duket se ajo po bëhet gati për një tjetër fëmijë.

Sipas “People”, Kim i kishte folur nënës surrogate të vogëlushës Chicago që përpara lindjes së saj dhe duket se ajo ka në plan mos të pres aspak, ndërsa bebushi i katërt pritet të vijë më shpejt se çe kishim menduar.

Sipas një burimi të afërt të yllit, ajo dhe Kaney dëshirojnë një familje të madhe dhe më shumë fëmijë dhe se ishin mjaft të kënaqur me nënën zëvendësuese. Epo lum si Kardashianët, u mbushën plotë nipër e mbesa, pasi krahas Kim janë edhe Khloe dhe Kylie të cilat presin të bëhen nëna.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *