Të pozosh nudo kur termometri shënon -1 gradë C quhet çmenduri apo guxim?

Nuk kalon një ditë që të mos flasim për Rita Orën dhe nuk është faji ynë që ajo dinë të bëjë vetëm të pabëra. Ditën e djeshme u shfaq duke u puthur në buzë me këngëtaren Bebe Rexha, ndërsa sot vjen me një tjetër bëmë. Çfarë ka bërë po thoni?

Epo ndërsa New York po “ngrinë” nga temperaturat e ulëta, Rita nuk e ka aspak problem të dalë tërësisht e zhveshur në temperatura -1 gradë C. E komentuar pafundësisht për format e saj fizike, kjo nuk është hera e parë që Rita pozon nudo, por të dalësh nudo në të tilla temperatura nuk  e dimë a mund të quhet guxim apo çmenduri!

Këngëtarja ndërkohë po merret edhe me koncerte të shumtë duke promovuar këngët e saj të suksesshme të vitit që lamë pas, ndërsa pritet që së shpejti të vijë me projekte të reja për vitin 2018.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *