Gjesti romantik i Ashley Graham për të shoqin, vërteton se dashuria nuk ka vdekur ende!

Ajo është modelja më e skusesshme mbipeshë, ndërsa ka thyer çdo rregull klishe bukurie që kemi parë së fundmi. E vlerësuar në maksimum për feminitetin që e karakterizon, Ashley Graham ka qenë dhe një nga aktivistet më të mëdha të të drejtave fë femrave dhe modeleve me masë trupore mbi normalen.

E martuar lumturisht me JonBoy, Ashley nuk është mjaftuar me kaq. Ajo ka realizuar një tatuazh prapa veshit, me inicialiet J.E. Duke shënuar këto gërma në lëkurë, Graham ka vulosur dashurinë për bashkëshortin. Çifti po shijojnë romancën mes tyre prej disa kohësh tashmë, ndërsa modelja duket më e lumtur se kurrë.

Tashmë, mbetet për t’u parë cili është hapi romantik i radhës nga ana e JonBoy!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *