Habit Beckham, me pushime në Maiami por me kapuç në kokë 0

David Beckham është një nga emrat të cilët kanë hyrë në historinë e futbollit botëror, jo vetëm si një futbollist i shkëlqyer, por edhe si një damirës dhe padyshim si një prej lojtarëve më me stil në fushën e gjelbërt.

Ai ka qenë pjesë e shumë skuadrave, ku arriti majat e suksesit të tij me Real Madrid, ku në fushëne gjelbër për skuadrën e Realit zbrisnin shumë emra të njohur të futbollit. Përveç  futbollit, Beckham bëri shumë shpejt emër edhe në industrinë e modës.

Futbollisti tashmë ndodhet në Maiami me pushime, ku nuk u ka shpëtuar aparatit fotografik të paparacëve, të cilëve u ka bërë pështypje kapuçi që mbante në kokë ish- futbollisti, nën diellin e nxehtë të Maiamit.

Shkaku i mbajtjes së kapuçit nga Beckham duket se është sa i thjesht aq edhe qesharak. Futobollisti kishte rritur flokët dhe më pas vendosi që të realizonte një tjetër model flokësh, por duket se nuk është aspak i kënaqur nga rezultati i arritur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *