Vajza, nuk ju urojmë kurrë një ditëlindje si të dashurës së Ronaldos! 0

Një ditëlindje ndryshe nga të tjerat.

E dashura e Cristiano Ronaldos ka festuar 24-vjetorin, por ndryshe nga çfarë mund ta mendoni ju, ajo nuk ka qenë aspak e lumtur. Shkak për këtë mendohet se kanë qenë pikërisht mesazhet e pafundme që ylli portugez i ka dërguar modeles bukuroshe Rhian Sugden.

Çifti është fotografuar në plazhet e Marbellas, ku Georgina nuk ka buzëqeshur në asnjë moment, e ndërsa CR7 i kishte hedhur njërin krah në qafë, si për të treguar se marrëdhënie e tyre po shkon shumë mirë.


Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë bërë prindër pak muaj më parë me vajzën e vogël, të quajtur Alana Martina. Cristiano është baba edhe i Cristiano Jr., binjakëve Eva dhe Mateo, të lindur nga një nënë surrogate.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *