Fatkeqësisht Dua Lipa s’do vijë në Kosovë, kjo është shuma e ‘kripur’ që kërkon

Edhe pak po afron 17 shkurti dhe sigurisht autoritetet në Kosovë kanë plafinikuar aktivitete të ndryshme për të festuar këtë ditë kaq të rëndësishme për to: pavarësinë.

Ajo që është mësuar deri më tani, është se këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, e cila për momentin është në kulmin e karrierës së saj, do të vijë të performojë në shesh dhe mbi të gjitha falas. Thuhet se ylli i ‘Shine Ya Light’ ka pranuar ftesës për të qenë në Kosovë më 17 shkurt, por pa kërkuar asgjë në këmbim. Një gjest i tillë është vlerësuar shumë dhe padyshim, Rita ia ka rrëmbyer edhe një herë zemrën shqiptarëve.

Por fatkeqësisht, nuk ka vepruar në të njëjtën mënyrë edhe Dua Lipa. Top Channel shkruan se këngëtarja e hitit ‘New Rules’ ka kërkuar të paguhet 200 mijë euro për të performuar në Prishtinë më 17 shkurt.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *