Një shtëpi luksoze si e Adelina Tahirit 0

Përralla e Adelina Tahirit vazhdon! E kujtojmë të gjithë fejesën e saj të papritur me avokatin maqedonas, Serjozha Markov, unazën e mrekullueshme dhe më pas dasmën. Nëse përpara se të shpallte fejesën me avokatin maqedonas, ajo dëshironte ta mbante sa më të fshehtë jetën e saj personale, tashmë ajo ka dëshirë të ndajë pjesë nga jeta e saj me fansat.

Adelina na ka njohur me shumë detaje tashmë nga jeta e re e saj, por akoma më shumë gjëra po zbulohen. Pas disa ditë pushime në Bullgari, çifti i janë rikthyer jetës normale dhe sigurisht që kanë blerë edhe një shtëpi.

Jeni kuriozë të dini se si është shtëpia e tyre? Epo një gjë është e sigurtë: nuk është një shtëpi dosido. Adelina ka hedhur nëj foto në Instagram ku duken qartë ambiente e saj luksoze. Sa për dijeni, këngëtarja njofton se është në rregullim e sipër, se çfarë mund ti shtohet akoma më shumë ata e dinë?!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *