Ju prezantojmë me doktorin që qëndron pas bukurisë së Luana Vjollcës 0 3328

Buzëqeshja është make up-i më i bukur që mund të vesh në fytyrë. E dëgjojmë shpesh këtë shprehje dhe mendojmë që jemi të gjithë plotësisht dakord.Një nga trendet që në ditët e sotme po e shohim shumë tek VIP-at shqiptarë janë pikërisht dhëmbët shumë të bardhë, në disa raste ndoshta pak i ekzagjëruar, por në ekran duket se qëndron shumë mirë. E kemi parë këtë tek Luana Vjollca, Jonida Maliqi, Irena Kita, por edhe tek djemtë Robert Berisha, MUA Arbër Bytyqi, e shumë personazhe të tjera të ekranit.

Dashurinë e madhe që ka për Prishtinën, Luana e tregon në pothujse çdo intervistë (ndonëse shumë të pakëta), madje edhe dentistin që kujdeset për buzëqeshjen e saj, Luana e ka zgjedhur pikërisht nga Kosova. Ai është Petrit Ademi…nëse doni një buzëqeshje si Luana, ju duhet të shkoni deri në Prishtinë.

No need for make up when u have a pretty smile. Thank you @dr.petritademi 🌹

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Epo nuk thonë kot: bukuria kërkon sakrifica.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *