Sa ndryshe Oriola Marashi! Modelja shqiptare guxon shumë

Nëse do të klikonim në Instagram Oriola Marashi, atëherë do të shikonim që profoli i saj është i mbushur me foto shumë provokuese, që nxjerrin në pah trupin e gjatë dhe me shumë forma, por fotoja është shoqëruar pothuajse gjithmonë me përshkrime që përmbajnë nota humori. Si për shembull kjo…

Kur te bije telekomanda poshte divanit dhe ulesh per ta kapur ???

A post shared by ??‍♀️ (@oriolamarashi) on

Ose kjo…

Bërja e saj pjesë e grupit “OTR” me të cilët po bashkëpunon për të bërë edhe disa këngë i dhanë edhe më shumë famë, duke u etiketuar se “mbretëresha e OTR”, titull që më parë e mbante Enca. Por nëpostimin e fundit, Oriola na është shfaqur totalisht shumë ndryshe: nga një brune me flokë të drejta në një bjonde kaçurrelëse.

Nuk e dimë nëse është paruke, por duhet thënë që i shkojnë shumë.


Ah nëse e vutë re përshkrimin në foto, tipike si ato të Oriolës: mbesa e Rubit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *