Kate ndërron stil, vishet si princesh Diana 0

Dukesha Kate Middelton dhe Princi William janë në dytën e dytë të turit të tyre në skandinavi, nddërkohë që gjatë ditës së djeshme ku ajo  luante një lojë Hokej me bashkëshortn e saj, ajo është shfaqur me një stil krejt ndryshe nga ai që jemi mësuar ta shohim.

Në fotot e publikua, Kate duket se ka filluar të bëj një tjetër vjeshjeje, shumë të ngjashëm me atë të princesësh të ndjerë, Diana. Ajo është shfaqur me një pallto ngjyrë të kuqe dhe të bardhë, kombinuar me një cantë vishnje dhe taka ngjyrë kafe.

Rreth 30 vite më parë Lady Diana është shfaqur me një xhaketë të kuqe me të bardhë, shumë e ngjashme me atë të Dukeshës, por ndryshe nga Kate ajo e kishte kombinuar me një fund të ngushtë poshtë gjurit, me taka dy ngjyrshe dhe një kapele.

Ndërkohë Kate pallton e ngjashme me Lady Dianën e kishte kombinuar me një fustan të bardhë i cili nxirrte në pah barkun e rrumbullakosur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *