Armina nuk ndiqet vetëm nga të rinjtë, ja surpriza që merr blogerja nga një e moshuar

Blogerja e njohur, Armina Mevlani duket se po fiton zemrën e akoma më shumë njerëzve. Ajo ndiqet nga të rinj të shumtë në Instagram të cilët frymëzohen prej saj, e marrin pa fund ide mbi modën, por me sa duket ajo qenka frymëzim edhe nga të moshuar.

Një surprizë e këndshme e ka befasuar dhe lumturuar atë ditën e djeshme. E ftuar në emisionin “Pasdite me Rudinën”, Armina ka treguar se në ambientin e punës ka edhe këndin e artistëve, e pikërisht kjo e ka frymëzuar zonjën e  moshuar, e cila i ka dhuruar asaj koleksionin e mbledhur prej vitesh me foto të vjetra të artistëve të shumtë shqiptarë.

Në një letër drejtuar Arminës ajo shkruante: : “Unë që po të shkruaj jam një pensioniste. Shkak u bë emisioni i Rudinës, ku midis të tjerash në ambientin e punës ju kishit edhe këndin e artistëve. Në rininë time kam qenë e apasionuar pas artistëve dhe mundohesha të gjeja fotografitë e tyre. Disa prej tyre më kanë mbetur edhe sot, prandaj vendosa që t’i dërgoj ty (9 fotografi). T’i dhuroj me kënaqësi mbase të duhen për të zbukuruar këndin”.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *