Ja 10 gjëra që meshkujt admirojnë tek femrat në fshehtësi totale! 0 862

Marrëdhënia mes meshkujve dhe femrave nuk është aq e thjeshtë sa duket. Për aq kohë sa ekziston një relatë es sekseve të kundërta, emocionet, sjelljet e shumëçka tjetër komplikohet krejt nga hiçi. Mund të jemi në rreth miqësor apo në një romance, e përsëri pyesim veten nëse ka një shkëndijë mes një vajze dhe një djali apo jo?Ndoshta ju nuk e dini, por ka shumë elementë në sjellje dhe jo vetëm, që meshkujt i admirojnë në fshehtësi tek femrat. Janë pikërisht këta faktorë që i bëjnë vajzat të duken më seksi në sytë e seksit të kundërt, e nga ana tjetër nuk duhet shumë për të arritur diçka të tillë. Më poshtë do të gjeni dhjetë elementët që ju bëjnë të të dukeni krejt ndryshe, e disa prej tyre as nuk ju shkojnë ndër mend!

  1. Shikimi i çuditshëm kur meshkujt ju komplimentojnë.
  2. Kur qeshni nga thellësia e shpirtit, pa e vrarë mendjen për t’u sforcuar.
  3. Kur kërceni sikur nuk ka njeri tjetër përreth.
  4. Ai momenti kur deheni dhe përkëdheleni si fëmijë.
  5. Çasti kur e përballoni një situatë të vështirë qetësisht dhe plot vetëbesim.
  6. Kur nuk keni turp të ecni përreth shtëpisë me çorape.
  7. Një mbrëmje e kaluar me ushqime të mbetura, e jo me pjata të përgatitura bukur.
  8. Kur i shtyni meshkujt të bëjnë më të mirën në jetën e tyre.
  9. ‘Vetëm një kafshatë’…ushqimi i meshkujve ju bëhet gjithnjë zili.
  10. Të ecurit e shkujdesur në një ambient privat, pa e ditur se ai që keni në dhomë po ju sheh gjithë vëmendje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *