Britney feston përvjetorin me të dashurin, ja dedikimi i saj 0

Për këngëtaren  e njohur Britney Spears dita e sotme ka qenë shumë veçantë, pasi ajo ka festuar romancën e saj një vjeçare me modelin e njohur Sam Asghari.

Këngëtarja 36- vjeçare, autore e shumë hiteve të mëdha botërore, e cila ka mbudhur me dhjetra stadiume gjatë koncerteve të saj, ka bërë një dedikim shumë të veçantë për lidhjen e saj.

“Unë jam me këtë njeri për më shumë se një vit. Ai më frymëzon çdo ditë që të jem një person i mirë dhe kjo më bën të ndihem si vajza më fatlume në botë”, shkroi Britney për të dashurin e saj.

Ndërkohë nga anan tjetër as Sam nuk ka mbetur pas, pasi ai ka ripostuar postimin e të dashurës së tij, duke e shoqëruar me dixhiturën, “Vajza më e bukur”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *