Një muaj pas martese, këngëtarja shqiptare  shtatzënë me fëmijën e parë!

Ka kaluar gati një muaj që  kur këngëtarja Adelina Tahiri dhe partneri i saj Serjoza Markov u martuan,ndërsa për Adelinën duket se filloi një jetë përrallash. Vetëm disa ditë më parë ajo publikoi disa foto të shtëpisë së tyre ku, ndonëse në rregullim  e sipër, dukej qartë luksi. Tashmë duket se ditë akoma më të lumtura po e presin çiftin.

Një fejesë sa hap e mbyll sytë, një martesë edhe më e papritur dhe tani ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë! Siç duket çifti e kanë pasur me nxitim për të krijuar një familje së bashku.Ata janë fotografuar të dy në spitalin gjinekologjik në Shkup dhe sipas Gazetës Shqiptare, shuam shpejt ata do të bëhen prindër. Sigurisht që çifti nuk kanë dhënë ende asnjë koment për këtë lajm, por të shohim nëse këngëtarja do ta zbulojë apo do ta mbajë të fshehtë sikurse bëri në fillim me identitetin e bashkëshortit të saj

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *