Sekreti i këngëtares shqiptare: Përton të lajë dhëmbët

Nuk e dimë nëse e ka pasur me shaka ose jo, nisur nga fakti që e ka thënë në një emision ku thelbi i saj është agrëtimi, por deklarata e Genta Ismajlit na ka çuditur të gjithëve.

Genta duhet të tregonte një sekret që nuk ia kishte thënë askujt deri më tani, ose përndryshe nuk do t’i dhuronte skuadrës së saj asnjë pikë. Nisur nga kjo, Genta u shpreh “përton ndonjëherë të laj dhëmbët”. Kjo deklaratë shkaktoi shumë të qeshura në publike dhe nuk mungoi pyetja e Luanës e cila i tha: sot i ke larë të paktën?

“Po sot i ka larë”, u shpreh ajo.

Tani për hir të së vërtetës, duhet ta pranojmë që edhe ne kemi përtuar ndonjëherë të lajmë dhëmbët…fundja s’kemi pse çuditemi shumë. Pastaj, nëse do t’i bënim një lexim të të detajueshëm deklaratës së saj, Genta tha që “përton ndonjëherë t’i lajë dhëmbët” dhe jo se “nuk i lan”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *