Inagurimi i “Andrra Couture”, eventi që mblodhi disa nga personazhet e njohur shqiptarë! 0

Fotot: Fani Aliko

Andrra Destani, bashkëshortja e Sinan Hoxhës, ka realizuar një nga planet e saj afatgjata, që mesa duket e ka menduar prej kohësh. Një biznes kushtuar vetëm fustaneve të nuserisë dhe të mbrëmjeve, nën emrin e Andrrës. Është marka më e re kushtuar këtyre veshjeve specifike në kryeqytet, ndërsa mbrëmja e djeshme ka shënuar edhe promovimin e “Andrra Couture”, nëpërmjet një eventi që mblodhi miq të njohur e të panjohur të çiftit Andrra dhe Sinani.

Disa nga personazhet më në zë të momentit i janë bashkuar çeljes së biznesit të ri, ndërsa është theksuar fakti se ndryshe nga të tjerë emra përfaqësues të fustaneve të nuseve apo të mbrëmjeve, “Andrra Couture” do të sjellë prodhime personale, dizenjuar enkas për klientet që do të përzgjedhin këtë emër për ditën e tyre të madhe ose një mbrëmje të veçantë. Të njohur nga Shqipëria e Kosova nuk kishin lënë pas dore ftesën e ardhur për inagurimin e “Andrra Couture”.

Lokalizuar në një zonë mjaft të frekuentuar të kryeqytetit, pikërisht pranë urës së drejtorisë së policisë në Tirana, duket se kjo nuk do të jetë hera e fundit që do ta dëgjojmë emrin e kësaj marke të re të fustaneve. Bordo.al ju mundëson disa foto ekskluzive nga brendësia e eventit, për të parë më shumë se ç’ka ndodhur mbrëmjen e djeshme.

Sabri Fejzullahu me bashkeshorten dhe Andrra Destani me Sinan Hoxhen

Cifti Andrra & Sinan me miq

Olti Curri, Andrra Destani, Sinan Hoxha

Sabri Fejzullahu

 

Cifti Andrra & Sinan me miq

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha

Xhavit Novolani, Andrra Destani, Sava Bardhi dhe Sinan Hoxha

 

Andrra, Xhensila Myrtezaj, Sinan Hoxha

Elvis Pupa

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani

Rezarta Shkurta, Andrra dhe Sinan Hoxha

Andrra, Sinan Hoxha dhe miq

Andrra, Irma Libohova dhe Sinan Hoxha

Andrra dhe Sinani me miq

Ervin Kurti, Andrra, Sinan Hoxha

 

Andrra dhe Sinani me miq

 

Rezarta Shkurta dhe Olti Curri

Rozana Radi

Rati

Olti Curri

Soni Malaj

Labinot Gashi

 

Einxhel Shkira

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *