Tyga kërkon testin e ADN- së për fëmijën e Kylie, dyshon se është ai babai 0

Bërja nënë e Kylie ka qenë tema më e diskutaur e ditëve të fundit në rrjetet sociale, por tashmë duket se shumë shpejt tema e diskutimit do të ndryshojë, pasi ish i dashuri i saj, ka kërkuar testin e ADN-së për fëmijën.


Tyga pretendon së është ai babai i vajzës dhe se Stormi nuk është fëmija i Travis Scott e për ta vërtetuar këtë gjë ai kërkon që të bëhet testi i ADN-së.


Tyga dhe Kylie janë ndarë në prill të 2017 por thuhet se kanë pasur marrëdhënie intime deri para 9 muajve. Kjo bën që të aludohet se fëmija mund të jetë i tij. Në anën tjetër Tyga është shprehur se nëse ADN-ja del pozitive ai do të marrë të gjitha përgjegjësitë për të qenë një baba i mirë.


Kjo nuk është hera e parë që Tyga e ka diskutuar këtë gjë, por edhe kur u mor vesh për shtatëzanë e Kyliet, ai postoi një foto në rrjetet sociale ku deklaroi se fëmija ishte i tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *