Çifti Clooney i shpëtojnë jeën një të ri 0 232

Çifti i famshëm i Hollyëood, George Clooney dhe gruaja e tij, Amal, kanë treguar edhe një here shpirtin e madhë që ata kanë. Çifti i bashkëshortëve kanë qenë të ftuar në një intervistë në “My next Guest Needs No Introduction”, ku kanë rrëfyer se si kanë ndihmuar një të ri i cili po përpiqej ti shpëtonte ISIS.Clooney jo vetëm që ka mundësuar që ai të largohej nga Iraku, por gjithashtu ata kanë bërë të mundur që ai të shkonte në SHBA dhe të fillonte të studionte në Univeristetin e Çikagos.

Gjatë intervistës së tyre për David Letterman, George dhe Amal kanë theksuar se panvarësisht çdo gjëje, e rëndësishme është të vendoset drejtësi, por jo një drejtësi e cila vendoset nëpërmjet dhunës.

Amal Alamuddin dhe George Clooney, janë çifti i cili gjithnjë dallohet për veprat e tyre në ndihmë të fëmijëve dhe shtresave në nevojë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *