Fjolla Morina si Kim Kardashian, mbledh miqtë në Plaza/ Fotot 0

Me një paraqitje që të sillte para syve Kim Kardashian, por me një fizik të admirueshëm, shumë elegant dhe larg formave të kolme të dikurshme u shfaq dje në mbrëmje në hotel Plaza, Fjolla Morina teksa priste miqtë e saj në eventin e organizuar prej saj dhe Mr.Rex, ku u prezantua Valentine Collection.

Në listën e 100 të ftuarve të saj bënin pjesë personazhe të botës së medias, muzikës dhe të apasionuar të modës, shumë prej të cilëve vijnë në bordo.al përmes fotove të fotografit tonë që ndoqi nga pranë këtë event.

Sa i përket Fjollës nuk dihet nëse ky aktivitet i ri i saj do ta largojë nga muzika. Në këtë mbrëmje bashkë me të ishte edhe vajza e vogël e Fjollës, e cila u bë pjesë edhe e shumë fotove me mikeshat e mamasë së saj!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *