Partneri në mungesë, por vjehrri dhe vjehrra të pranishëm/ Ja ‘familja e dytë’ e Elvanës! 0 4381

Së fundmi, Elvana Gjata u përfol për një lidhje mes saj dhe një biznesmeni të njohur në Tiranë. Duke qenë se sipas këtyre të rejave, partneri në fjalë zotëron një hotel të famshëm në kryeqytet, u supozua se koncerti recital i këngëtares u mbajt në një prej ambienteve në të njejtën godinë. Por, i fejuari i Elvanës nuk ishte i pranishëm në mbrëmjen e 3 shkurtit.Sipas “Panorama Plus”, një vendim i tillë është marrë për të mos vënë koncertin në plan të dytë, pasi prezenca e partnerit të Gjatës do ta fokusonte të gjithë vëmendjen tek lidhja e tyre. Nga ana tjetër, vjehrri dhe vjehrra e këngëtares kanë qenë të pranishëm në event, ndërsa po i njejti burim ka shkëputur edhe një foto të çiftit në fjalë.

Mësohet se babai i partnerit të Elvanës është gjithashtu një biznesmen i njohur në kryeqytet, ndërsa ende nuk kemi parë në ndonjë imazh këngëtaren me të fejuarin në krah. Edhe pse, pritet të ndodhë së shpejti…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *