Një dedikim ‘gangsta’ , sa bukur ia shpreh dashurinë Getoari- Marinës 0 461

Kur Marina postoi foto nga pushimet dimërore me Luanën, e kishim të “vështirë” të besonim se me to nuk janë edhe partnerët përkatës dhe në fakt kështu rezultoi.Për Luanën, për hir të së vërtetës, nuk jemi edhe aq të sigurt, por për Marinën po, pasi cifti nuk ka nguruar që të postojnë foto bashkë. Marina, ndoshta më e kufizuar, por është Getoari që e plotëson atë. Reperi jo vetëm ka postuar disa foto me bashkëshorten e tij, por edhe i shoqëron ato me përshkrime shumë të bukura.

Mund të themi pa frikë se ky është dedikimi më i bukur që Geti i ka bërë Marinës dhe e dini përse: sepse është tipik nga ato dedikime që i bëjnë djemtë ‘gangsta’ bashkëshorteve të tyre.

“Ndonjëherë “nigga” më e vërtetë, në grupin tënd, është gruaja jote”, shkruan ai.

Sometimes the realest nigga on your team is your girl !

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *