Kush tha që Selena dhe Justin janë ndarë? Çifti fotografohet duke u puthur në rrugët e LA 0 280

U përfol se Selena dhe Justin i dhanë fund lidhjes së tyre për të dytën herë, pas familja e këngëtares ishte bërë pengesë, por nuk është aspak e vërtetë. Çifti është parë në krahët e njëri-tjetrit në rrugët e LA më të dashuruar se kurrë. Ato janë fotografuar nga fansat e duke duke u putur në rrugë, aspak të shqetësuar se qindra sy po e vëzhgonin.Selena do të udhëtojë drejt New York-ut për javën e modës, e ndërsa me të do jetë edhe Justin duke e shfrytëzuar këtë takim për të qëndruar më tepër bashkë duke qenë se edhe pak ditë po afron Shën Valentini.

Këngëtarja 25-vjeçare ka kaluar një fazë të depresionit dhe këtë periudhë nuk ka zhvilluar asnjë koncert apo nuk ka punuar për të sjellë një projekt të ri, pasi i është dedikuar kurës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *