Një sfilatë për t’u mbajtur mend! Victoria shkëlqen në Javën e Modës në New York 0 578Victoria Beckham shfaqi dje në Javën e Modës në New York koleksionin e saj Vjeshtë/Dimër. Në një vilë madhështore e me të ftuar të zgjedhur, ajo solli modele të jashtëzakonshme. Këtë herë Victoria qëndroi jasht stilit ekstravagant, nërsa solli mëshumë veshje afër atletikës dhe prakticitetit.

Veshje komode e të rehatshme, ndërsa materialet e zgjedhura ishn nga më të ndryshmet si lëkurë, lesh, pambuk e terital. E ndërsa kishte diçka në të cilën u fiksuan sytë e të gjithëve ishin palltot. Të gjitha simetrike e me rrip të varur, ato ishin asgjë më pak se sa të mrekullueshme.

Të pranishëm në sfilatë, të ulur znë rreshtin e parë ishte edhe familja e Victorias, e të ulur në rreshtin e parë, ata shohnin me krenari punën e saj. Koleksionin e saj të parë si dizajner Victoria e shfaqi para dhjetë vitesh po në New York, ndërsa sot është hera e fundit për të aty, pasi koleksionet do të shpërngulen në Londër.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *