9 modelime flokësh për pranverën, që janë më të thjeshta për t’u realizuar nga se e mendoni! 0 837

Ditët e ftohta të dimrit jo gjithmonë i favorizojnë modelimet e flokëve. Temperaturat e ulëta janë një faktor ndikues i madh në këtë drejtim, e kështu presim me padurim pranverën për të sjellë një paraqitje ndryshe.Stilimet me kapje lart janë të preferuarat e sezonit të ngrohtë, e jo pa faj. Duke qenë se zhvishemj na rrobat e tepërta, vëmendja përqendrohet tek feminiteti dhe portreti merr një tjetër kuptim. Përpiqemi të dukemi ndryshe, edhe pse shpesh na duket mision i pamundur.

Mos u shqetësoni, pasi disa nga modelimet më shik janë më të thjeshta për t’u realizuar nga se e imagjinoni. Ne ju sjellim nëntë sugjerime, që do t’ju japin një ide më të qartë lidhur me ndryshimet e ardhshme në paraqitje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *