Bëhuni gati, Luana Vjollca na jep lajmin e bukur

Kur publikoi këngën e parë, të gjithë e morën si një dëshirë të saj, e cila nuk do të zgjaste shumë, por ndodhi e kundërta. Luana publikoi disa këngë njëra pas tjetrës dhe të gjitha i shoqëroi edhe me klipe.

Është kritikuar shumë, madje ka pasur edhe kolegë të cilët i kanë kërkuar të heqë dorë nga muzika, por Luana nuk i mori shumë për bazë ato çfare thuheshin për të. Ajo ndoqi ëndrrën e saj të fëmijërisë dhe tani numëron disa projekte muzikore, ka marrë pjesë në koncerte të ndryshme në clubet në Shqipëri.Moderatorja seksi ka përfunduar me sukses emisionin, ku ishte prezantuese dhe autore, ‘Shiko kush Luan’, e ndërsa sot nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë këngën e saj më të re.

Ne jemi në pritje…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *