Beyonce xheloze? Ja çfarë i bëri aktores që tentoi t’i afrohej Jay Z

Beyoncë është një nga këngëtaret më të famshme në botë, por gjithashtu bukuroshja ka treguar gjithmonë se është shumë protektive ndaj asaj që është e saja, aq më tepër ndaj bashkëshoritit të saj.

Gjatë një interviste të një mikeshe të saj, Tiffany Haddish, nëna e tre fëmijëve është shumë xheloze për bashkëshortin e saj dhe nuk u impresionua aspak kur një aktore ju afrua Jay Z më shuë se çfarë duhej pas një koncerti të tij.

Aktorja e preku rreperin në kraharor, ndërkohë që Beyonce ju drejtua me një sjelle sikur po thoshte “k**vë”, fjalë të cilën nuk e tha, por që sipas mikeshës së saj e bëri të ditur nga qëndrimi dhe sjellja që kishte.

Gjithashtu edhe mikesha e Beyonce, tregon se edhe ajo vet ishte acaruar aq shumë nga veprimi i aktores sa dëshironte që t’i hishej sipër aktores e cila e kishte kaluar kufirin

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *