Chris Brown sërish bashkë me Rihanën? Ja çfarë shkruan 0 222

Këngëtari Chris Brown duket së është duket tentuar të rikthejë “miqësinë” me Rihanën, lidhjes me të cilën i dha fund disa vit më parë, pasi këngëtari ushtroi dhunë fizike ndaj saj. Ndërkohë nga ana tjetër Rihana ndodhet në një lidhje me sheikun Hasaan Jameel.Nëpërmjet një postimi  në rrjetin Social Twitter, rreperi  i famshëm ka çuditur të gjithë fansat e tij, pasi ka ftuar disa kolegë të tij si dhe Rihanën për të qenë pjesë e një turneu.

Në postimin e tij reperi shkruan: “Po mendoja për një turne botëror të çmendur me Beyonce, Rihanna, Bruno Mars dhe Chris Broën. 2 me 2. Dhe nëse ju vendosni ta bëni pa mua, me jepni 10%-in tim”.

Ende nuk dihet nëse ky është një paralajmërim i një turneu i cili mund të vi së shpejti nga këngëtarët e famshm, i cili me siguri do të jetë një nga turnet më të suksesshëm duke parë emrat e muzikës që do të ngjiten në skenë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *