Ju kujtohet “Baftjari”? Bes Kallaku dhe Ylli Baka godasin sërish! 0

Kush nuk e mbanë mend “Baftjarin”… e kemi kënduar e kërcyer pa fund, pasi bashkëpunimi i Ylli Bakës dhe Bes Kallakut u kthye në një hit verën që shkoi. E me sa duket një tjetër hit po bëhet gati.

Aktori i humorit dhe këngëtari kanë sjellë një tjetër projekt së bashku. Kënga titullohet “Çohu kërceni”, ndërsa vjen sërish me ritmet e muzikës popullore. Tani të shohim nëse “Çohu kërceni” do të ketë të njëjtin impakt si “Baftjari”.

Ndërkohë Bes Kallaku është arratisur oër dita ditë relaksi, së bashku me bashkëshorten e tij, Xhensilën në Santorini. Ky largim i tyre erdhi direkt pas lajmeve mbi një shtazëni të mundëshme të këngëtares, por të dy ata i mohuan menjëherë këto pretendime.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *