Ju po shijoni shiun, Besi dhe Xhensila rrezet e dielli, çifti ‘arratiset’ në Santorini 0

Nëse të gjithë ne tani po shijojmë shiun dhe të ftohtin, Besi dhe Xhensila po shijojnë rrezet e diellit, detin dhe bukurinë që të ofron ishulli i Greqisë, Santorini.

Ato kanë zgjedhur që të shijojnë disa ditë nën shoqërinë e njëri-tjetrit në një ishull, ndonëse jo dhe shumë larg nga ne. Ka qenë këngëtarja e cila ka postuar në rrjetet sociale disa foto të realizuara shumë bukur…këtu duhet t’ia japim meritat jo vetëm, por edhe fotografit, në këtë rast Besit.

Xhensila ditëve të fundit është vendosur në qendër të vëmendjes, pasi përflitet se është në një pritje të ëmbël, por lajmi është mohuar nga vetë çifti.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *