Publikohet spoti i ‘Dua të të bëj të lumtur’, zbulohen detaje të mëtejshme të emisionit! 0

E shtuna sjell edhe nisjen e programit të ri në Top Channel, ‘Dua të të bëj të lumtur’. Prej disa kohësh kemi parë profilin e Arbana Osmanit në rrjetet sociale, mbushur me foto e imazhe të emisionit, ndërsa pak ditë më parë na zbuloi të ftuarin e parë. Ishte pikërisht Robert Ndrenika ai që na intrigoi edhe më tepër për këtë rrugëtim të ri.

Nga ana tjetër, spoti i emisionit tashmë po transmetohet në kanalin përkatës, e moderatorja nuk ka pritur edhe më gjatë për ta publikuar në Instagram. Përpos të madhit Ndrenika, një emër po aq i dashur për publikun do të jetë pjesë e premierës së këtij formati. Bëhet fjalë për Rikard Larjan, aktorin dhe regjisorin që emocionoi gjatë me anë të kinematlgrafisë. Personazheve do t’ju bashkangjitet edhe prezenca e Lorik Canës, dhe kaq ka mjaftuar për të tërhequr vëmendje.

Gjithçka nis të shtunën, në ekranin e Top Channel, në orën 20.50…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *