Absurde, por e vërtetë…sa shumë ngjashmëri ka mes familjes mbretërore dhe Kardashian/ Jenner!

Familja mbretërore britanike dhe Kardashian/ Jenner, ndonëse janë shumë të ndryshme dhe mund të ju duket i kotë krahasimi, por ato kanë më shumë të përbashkëta nga sa ne mendojmë.

Më poshtë do t’ju sjellim një listë të gjatë me ngjashmëritë që ato kanë me njëra- tjetrën…

Familjet drejtohen nga një grua

Mbretëresha Elisabeth dhe Kriss kanë gjashtë fëmijë

Të dy familjet janë në qendër të vëmendjes çdo ditë …

 … që do të thotë se ata kanë pasur trajnime se si të dalin përpara kamerave, fotografëve

Të dy familjet kanë pasur skandale

Janë përballur me divorce

Kanë një skuadër truprojash

 …dhe asistente personale

Udhëtojnë me avion privat

Presin të shtohen në numër, pasi Khole dhe Kate janë shtatzënë

…dhe të dyja bebet priten të vijnë në të njëtën kohë

Të dy familjet janë fashion ikonë

Marrin shumë dhurata nga fansat e tyre

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *