Arredimi, zbuloni disa propozime për divanin e shtëpisë 0

Doni t’i jepni një ajër të freskët dhomës suaj? Është e mundur, pa shpenzuar një pasuri të tërë. Mjafton të ndryshoni divanin në shtëpi apo ndoshta të pikturoni një murë për të pasur një mjedis të freskët.  Mjaft më me grin e zakonshme që ka shpërthyer për vite, është koha të zbulojmë ngjyra dhe material të reja. E mbi të gjitha llojet e materialeve është velvet!

E butë: kjo është një domosdoshëmri për sa i përket trendit të mobiljeve. Butësia dhe elegance janë një kombinim ideal. Prandaj është e nevojshme të rizbulojmë ngjyra e copa të reja si për shembull kadife e velvet, që janë të buta e me shkëlqim. Përdorni ngjyra të ndritshme si blu, vjollcë, apo ngjyra e gjelbër.

Për ata të cilët e kanë problem të heqin dorë nga divanet e lëkurës, nuk kanë pse ta lenë mënjanë elegancën, mundt të zgjedhin një divan lëkure në ngjyrë e çelikut me shkëlqim, por pa ekzagjerime.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *