Besi dhe Xhensila po pushojnë në San Torini, edhe një tjetër vip ka zgjedhur këtë destinacion 0

Këngëtarja e famshme shqiptare, Xhensila Myrtezai dhe aktori shhumë i dashur i humorit për të gjithë shqiptarët, kanë bërë të ditur nëpërmjet fotografive të postuara në rrjettet sociale se kanë nisur pushimet e tyre dimërore.

Nga fotografitë e postuara në rrjetet sociale kuptohet se çifti ka zgjedhur për të pushuar si destinacion ishullin e famshëm grek të San Torinit. Por çifti shumë i kometuar i Shoëbizit nuk është i vetmi që ka zgjedhur këtë destinacion për të pushuar.

Në ishullin e famshëm ndodhet edhe këngëtarja shqiptare Gjyste Vulaj e cila gjithashtu nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale e ka bërë të ditur këtë gjë.

Ajo gjithashtu ka publikuar fotografi nga ishulli, ku në njërën prej tyre shfaqet duke bërë shqiponjëb me duar, e ku ka shkruar “Me tu knaq shpirti”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *