Dy gëzime në një ditë! Arbana Osmani nuk feston vetëm Shën Valentinin!

Ndonëse sot është dita e të dashuruarve, ku të gjithë çiftet ndajnë më shumë dashuri e momente romatike me njëri tjetrin, e ku të gjithë i gëzohemi kësaj atmosfere, moderatorja e njohur Arbana Osmani ka një arsye më shumë për të festuar sot.

E ëma e saj festoon ditëlinddjen dhe Arbana  ka postuar një foto me të në Instagram, ndërsa shkruan: “Gëzuar ditëlindjen e shpirti im”. Dy ëmë e bijë duken shumë të lumtura nën shoqërinë e njëra-tjetërs dhe nuk mund të lemë pa përmendur edhe ngjashmërinë e madhe mes tyre.Aktualisht moderatorja bëhet gati t’I kthehet sërish skenës me programin “Dua të të bëj të lumtur”. Ai do të startojë këtë të shtunë, ndërsa janë bërë oublik edhe emrat e të fuarve të parë dhe bëhet fajlë për aktorin e madh Robert Ndrenika, aktori dhe regjisori Rikard Larja dhe ish-kapiteni i kombetares, Lorik Cana.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *