Mund të keni lexuar dedikime të bukura për Shën Valentin, por si ky i Tolgahan për Almedën, të bindur që jo 0

Është Shën Valentini dhe nuk kemi sesi të flasim tjetër përveç se dashurisë.

Sot mund të keni lexuar dedikime nga më të ndryshmet, por jemi të bindur se fjalë të tilla kaq të ndjera sa i ka dedikuar aktori turk, Tolgahan Sayisman bashkëshortes së tij, modeles shqiptare Almeda Abazi.

Sot është Almeda ka ditëlindjen, kështu që gëzimi për ta është i dyfishtë.

“Më e pafajshmja, më e ëmbla, zemra e zemrës sime, më e bukura vajzë, …gruaja ime. Gëzuar ditëlindjen, sa mirë që linde! Shpresoj që Zoti të na japë sa më shumë përvjetore bashkë, rrugë të ëmbla ku të ecim bashkë, të kalojmë çdo sfidë të jetës duke mbajtur dorën e njëri tjetrit duke bërë që çdo ditë e jona të jetë e paqtë dhe e lumtur. Të dua shumë, vërtetë shumë!” –ka shkruar i dashuri i Almedës.

E ku ka më bukur se të marrësh një dedikim të tillë nga partneri? Lum Almeda…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *