Në këtë Shën Valentin, Lori Hoxha na prezantoi dashurinë e parë 0

Sot në 14 shkurt të gjithë kanë zgjedhur që t’u bëjnë dedikime dashurie partnerit, por Lori ka një dashuri më të hershme që ka marrë jetë më 14 shkurtin e 20 viteve më parë. Këtë gjë na e zbuloi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. Nuk është babai i saj i ndjerë, apo vëllai, këto të dyja janë një tjetër formë e dashurisë, por është radio.

Sot ajo mbush plot 20 vjeç dhe nuk kishte si të  mungonte një urim nga trashëgmtarja e Top Channel, e cila me këtë rast na zbuloi edhe një foto të saj kur ishte ende shumë e vogël, me flokët e shkurtra si djalë dhe me një buzëqeshje shumë të sinqertë të një fëmje.

Lori Hoxha, sot është një nga fashion blogeret më të dashura në Shqipëri, me një stil unik, një frymëzim për shumë vajza.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *