Paris Hilton feston ditëlindjen, ja detajet e çmendura të festës në Brazil 0

Ajo është një nga femrat më të pasura në botë, dhe njihet edhe si një nga femrat e cila shpenzon shuma marramendëse. E kemi fjalën për Paris Hilton, trashgimtaren e perandorisë Hilton, e cila ka festuar ditëlindjen e saj nëë mënyrën në të bujshme të mundshme.

Puthje, argëtim, kërcim dhe një tortë gjigande ishtin temat e kësaj mbrëmjeje ku bukuroshja u shfaq sëbashku me të fejuarin e saj.

Hilton kishte zgjedhur për të festuar ditëlindjen e saj Brazilin, ku nën shoqërinë e partnerit të saj ka kaluar një mbrëmje fantastike, në një ndër diskotekat më të famshme të Brazilit.

Në fotografitë e publikuara, “e përkëdhelura” e perandorisë Hilton është shfaqur me një fustanë ngjyrë ari, i cili ekspozonte format e saj trupore perfekte.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *