Rikthimi i ‘fuqishëm’ i Kylie Jenner, poston foton e parë në Instagram pas lindjes së vajzës 0

Pas një “zhdukje” nga rrjetet sociale, Kylie Jenner është rikthyer sërish. Ylli i ‘Keeping Up With Kardashian’,  ka postuar foton e parë në Instagram që pas ardhjes së jetë të vajzës së vogël, Stormi.

Sipërmarrësja e bukurisë ka ndarë me ne dy foto, teksa po shijon makinën e saj ‘Bentley’, vetëm 11 ditë pas lindjes së vajzës dhe ajo që ia vlen të thkesohet është forma e saj më e mirë dhe me një model të ri flokësh.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Shtatzënia e Kylies ka qenë ndër më të komentuarat në media, kjo për shkak se ajo nuk nuk e konfirmoi që ishte në një pritje të ëmbël. Ajo zgjodhi që ta tregonte këtë vetëm ditën që Stormi u lind nëpërmjet një foto, e cila theu rekordin e Beyonces dhe Ronaldos, duke u bërë fotoja më e pëlqyer në Instagram.

stormi webster 👼🏽

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Si për të kërkuar ndjesë fansave të saj, për terrin informative që u “ofroi” gjatë 9 muajve, 20 vjeçarja publikoi një video 11 minutëshe me një përmbledhje të shkurtër të momenteve më pikante.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *