Romantik dhe jo vetëm, ja si e surprizon Joni të fejuarën për Shën Valentin! 0

Që pas shpalljes së fejesës së tyre, kemi parë që Jon Gjebrea nuk ja ka kursyer aspak dhuratat të dashurës së zemrës dhe gjithmonë kemi menduar që ajo është me fat pasi ka në krah një mashkullë të tillë. E nuk besojmë se Merlin është ndjerë ndonjëherë më me fat se sa sot, në ditën e të dashuruarve.

Joni ka treguar edhe njëherë anën e tij romatike pasi ka postuar në llogarinë e tij në Instagram një foto së bashku me Merlin, në të cilën shkruan “Valentini im çdo ditë”. Por sigurisht që nuk mbaron me kaq.

Ai e ka lumturuar Merlin edhe me dhurata dhe, zgjedhja e tij kanë qenë një palë këpucë dhe një portofol. Aspak keq apo jo? Dhuratat e saj Merlin i ka ndarë me ndjeksit e saj në Instagram, ndërsa tani na mbetet të shohim dhuratat që ajo i ka bërë Jonit apo jo?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *