20 vjet Top Albania Radio, ja personazhet pjesëmarrës në event! 0

Tashmë , të gjithë e dimë se mbrëmja e djeshme shënoi edhe 20-vjetorin e krijimit të Top Albania Radio. Për ta festuar si duhej një event të tillë, Top Media kishte organizuar një festë, ku ndërthureshin disa celebrime në të njejtën ditë. Përpos Shën Valentinit dhe ditëlindjes së radios, ishte motra e vogël e Lorit dhe Sarës, Redia, ajo që festonte ditën e saj speciale.

Edhe pse një fakt i njohur nga pakica, Redia ka lindur në të njejtën ditë me themelimin e Top Albania Radio. Kështu, pati më shumë arsye për të ndezur atmosferën. Personazhet pjesëmarrës ishin disa nga emrat më në zë të ekrnit të Top Channel, por jo vetëm. Përpos familjes Hoxha, Xhemi Shehut, Arbana Osmanit e të tjera moderatoreve në Top Media, dalluan edhe të tjerë figura, të cilët tashmë i shohim në ekranet konkurrente. Kështu, Saimir Kodra, Gent Zenelaj, Julian Deda etj., i ishin bashkuar pjesës tjetër të stafit, për të festuar dy dekadat e TAR.

Vajzat dalluan për një stil të përbashkët; shumica ishin të veshura totalisht me të zeza. Edhe meshkujt nuk mbeteshin fort prapa në këtë drejtim, ndërsa bordo.al ka realizuar disa foto ekskluzive nga festa e mbrëmshme. Më poshtë, do të keni mundësinë të shihni pak më shumë nga eventi i 20-vjetorit të Top Albania Radio.

Fotot: Fani Aliko

Bojken Lako

Dori DJ

Klinton Zeqiraj

Herado Ajazi, Adi Pojana dhe Florjan Binaj

Herado Ajazi, Adi Pojana, Saimir Kodra dhe Florjan Binaj

Klinti Collaku, Xhesika Polo

Eno Popi

Isli Islami dhe Ori Nebijaj

Filip Cakulli

Koco Devole

Erblin Jaku

Saimir Kodra dhe Gent Zenelaj

Renis Gjoka, Kastro Zizo dhe Jul Deda

Rudina Demneri, Dorian Ramaliu

Landi Hysi dhe Elona Duro

Olsi Klosi

Hektor Pustina

Endi Cini

Alban Male

Denis Dyrnjaja

Jonida Alickolli

Agim Pocari

Sonny K Elson

Mario Deda dhe Kozeta Kurti

Devis Muka

Bruna Shkrela

Ledion Lico

Ardit Murataj

Olti Curri

Vjollca Hoxha

Sara, Vjollca dhe Lori Hoxha

Lori Hoxha

 

Landi Hysi dhe Armir Shahini

Florian Agalliu dhe Renisa Shabani

Xhemi Shehu

Olta Gixhari

Gjergj Kacinari

Eneda Tarifa

Kelvi Kadilli dhe Dojna Mema

Sara dhe Kliton Rama

Vjollca Hoxha

Arbana Osmani, Eno Popi

Vjollca Hoxha

Anjeza Maja

Ilda, Anjeza Maja

Gent Zenelaj, Renis Gjoka dhe Eneda Tarifa

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *