Arbana Osmani flet për vështirësitë e fillimit të karrierës: Pret si fëmijë të të hedhin një kockë! 0

Sot është një ndërë moderatoret më të famshme e më të dashura për publikun, por me sa duket nuk paska qenë apak e lehtë për të që të arrinte këtu ku është sot. Po flasim për Arbana Osmanin. E ftuar në emisionin “Top Shoë Magazine” ajo ka folur rreth fillimeve të saj, ku shprehet se, ndonëse shkoi me qejf, askush nuk e priste.

“Kam ëndërruar gjithmonë radion, televizionin dhe sigurisht që është fat shumë i madh që m’u dha kjo mundësi. Shkon me qejf dhe pastaj kupton se askush nuk të pret ty dhe pret ashtu si fëmijë, të të hedhin ndonjë kockë”, tha moderatorja.

Moderatoren do ta shohim këtë të shtunë në ekran, pasi do të startojë sërish programi “Dua të të bëj të lumtur”.  Pë momementin janë bërë publik edhe emrat e të fuarve të parë dhe bëhet fajlë për aktorin e madh Robert Ndrenika, aktori dhe regjisori Rikard Larja dhe ish-kapiteni i kombetares, Lorik Cana.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *