As trëndafila dhe qirinj, ja momenti i veçantë i Eminës me bashkëshortin 0

Emina Cunmulaj është një nga personazhet që duhet të ndiqni patjetër në Instagram, kjo për shkak se në postimet e saj nuk reklamon jetën luksoze që bën ( nuk e ka qëllim në vetëvete), por kanë shumë humor dhe spontanitet.

Dje ishte Shën Valentini dhe të gjithë VIP-at publikuan foto ku uronin partnerët e tyre në një ditë si kjo, ku mbizotëronte natyra romantike, me qirinjë, trëndafila të kuq, darka romantike, por Emina nuk zgjodhi që të bëjë të njëjtën gjë.

Ajo postoi një foto në Instgram ku shihet duke i dhënë një përqafim të fortë bashkëshortit, Sam Nazarian ndërsa ky i fundit i prek të pasmet.

Mbi foto, modelja shqiptare shkruan: Gjithmonë Shën Valentini im.

Always My Valentine ❤

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *