Çfarë ju duket meshkujve seksi tek ju bazuar në shenjën e zodiakut! 0 1179

Investojmë në formimin e fizikut, jo vetëm për shëndetin tonë, por edhe për një paraqitje sa më të këndshme. Është e vërtetë që vetëbesimi duhet të jetë gjithmonë pjesë e jetës tonë, por ja që kur vjen puna tek prezenca, shumica lufton për trupin ideal.Ndonëse e pamundur, pasi të gjithë përballemi  me imperfeksione të ndryshme, kur vjen puna tek femrat, meshkujt luajnë një rol të rëndësishëm në mënyrën se si duam të dukemi. Dëshirojmë vithe ose gjoks më të madh, disa ëndërrojnë tonifikimin, të tjera parapëlqejnë një trup të pajisur me forma…Por, ku përqendrohen meshkujt kryesisht?

Kjo ndryshon nga një djal tek tjetri, ndërsa shenja e zodiakut ndikon në atë çka meshkujt parapëlqejnë më shumë tek ju. Zbuloni detajet më poshtë!

DASHI – trupi i tonifikuar.
DEMI – format e kolme.
BINJAKËT – pjesën e qafës dhe formën e shpatullave.
GAFORRJA – gjoksin.
LUANI – bukurinë e fytyrës.
VIRGJËRESHA – sytë.
PESHORJA – të pasmet.
AKREPI – flokët.
SHIGJETARI – buzëqeshje.
BRICJAPI – duart e brishta.
UJORI – formën e këmbëve.
PESHQIT – shpinën e formuar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *