Deputetja e PD dedikim bashkëshoritit të saj për Shën Valentinin 0

Shën Valentini është një nga festat më të bukura për të gjithë të dashuruarit, ku mediat mbushen me lajme për vip-at por kjo nuk do të thotë se ata janë të vetmit që e festojnë këtë festë.

Edhe politikanët në këtë ditë kanë zgjedhur që të mos flasin për politikë, por të flasin për dashurinë. Dashurinë për partnerët e tyre.

Këtë gjë ka bërë edhe deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri, e cila në ditën e veçantë të dashuris ka  vendosur ti përkushtohet plotësisht asaj.

“Të të them Te Dua, më duket shumë pak, se ta them në 365 ditë të vitit, por një gje dua te them me zë të lart, që ta degjojë anë e kend kjo bote……Je dashuria më e madhe për mua, jam e qetë dhe e lumtur kur mendoj që edhe nje plakë me shkop do jem krahe teje. Te duaaaaaaa

p.s. this is a little surprise for you honey”, ka shkruar deputetja në një dedikim për bashkëshoritn e saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *