E kishim harruar të gjithë, por vajza e Tom Cruise dhe Nicole Kidman është rritur dhe është bërë biznesmene 0

Ndonëse kanë qenë një ndër çiftet më të famshëm të Hollywood-it , ne dimë shumë pak për fëmijët e tyre, e kjo edhe për faktin se aktorët flasin shumë rrallë për ta. Çifti kanë katër fëmijë, Suri, Sunday, Faith dhe Isabella Connor të cilën e birësuan përpara lindjes së tre fëmijët e tjerë.

E me sa duket më e madhja prej tyre, Isabella tashmë 25-vjeçe ka filluar që të dalë e të tregojë arritjet e saj. Pas fushës së modelngut, ajo duket se ka vendosur të eksplorojë edhe atë të biznesit.

25-vjeçarja ka promovuar një linjë bluzash grafike të quajtur BKC ose gjatë Bella Kidman Cruise. Dizenjot e Isabellës janë të vizatuara me dorë dhe në faqen zyrtare të linjës theksohet se ato janë të frymëzuara nga “miqtë, moda dhe muzika”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *